No to zaczęliśmy

Fundacja Zielona Linia
Fundacja Zielona Linia
Przejdź do treści

No to zaczęliśmy

FUNDACJA ZIELONA LINIA
Opublikowane według Zarząd Fundacji w O Nas · 20 Listopad 2021
Fundacja Zielona Linia  została stworzona, aby redukować koszty korzystania z telefonii stacjonarnej i mobilnej oraz z internetu przez osoby będące nauczycielami, funkcjonariuszami publicznymi, osoby związane z zawodami medycznymi a także osoby starsze  i zagrożone wykluczeniem cyfrowym oraz ich rodziny.

Fundacja realizuje swoje cele statutowe poprzez pokrywanie beneficjentowi  abonamentu, organizowanie i finansowanie programów edukacyjnych, w tym dotyczących przeciwdziałania różnicom międzypokoleniowym, pomoc finansową i rzeczową  dla beneficjentów fundacji.
Zobacz statut Fundacji
Szczęśliwie spotykamy się ze zrozumieniem wielu instytucji i osób, które doceniają nasz trud i starają się bezinteresownie nas wspierać. Dzięki Darczyńcom nasi podopieczni mają szansę na lepsze życie i szczęśliwszą przyszłość,  Zapewniamy podopiecznym dostęp do cyfryzacji,do rozmów z bliskimi.   Dążymy do wyrównywania szans w osiąganiu sukcesów ale przede wszystkim bierzemy udział w kreowaniu aktywnego społeczeństwa. Działamy dla dobra społecznego i we współpracy z innymi, aby mieć pewność, że nasza pomoc jest skuteczna i dociera wszędzie tam, gdzie jest najbardziej potrzebna. Prowadzimy rozmowy z osobami i instytucjami z naszego otoczenia, aby jak najlepiej poznać ich potrzeby, problemy i oczekiwania. Działamy uczciwie i transparentnie.0
recenzje
Wróć do spisu treści